KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12597411
nr 1259 7411
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Grafiskt blad, "Les ames Mortes". Signerad i tryckplåt. Motivet: 22x28,5 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:39:26
2/6 15:13:14
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall